FitMen

FitMen
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FitMen, erkekler için iç ve dış mekan egzersizleri içeren bir fitness uygulamasıdır.

FitMen uygulaması ile spor merkezlerine dünyanın parasını harcamadan fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kişisel bilgilerinize uygun çıkartılmış egzersizleri gösterildiği şekilde uygulamak.

Dove Men +Care’in katkılarıyla hazırlanmış olan FitMen, kilolarından kurtulmak ve vücudunu geliştirmek isteyen herkesin kullanabileceği Türkçe hazırlanmış bir fitness uygulaması. Kendi profilinizi oluşturarak hemen size özel (Cinsiyet, yaş, kilo, boy bilgilerine göre) egzersizleri uygulamaya başlayabilirsiniz. Bir yandan dışarıdaki temiz ve bol güneşli havanın keyfini sürerken diğer yandan sporunuzu yapabilir veya evde oturma odanızda yapabileceğiniz hareketlere göz atabilirsiniz.

Fitmen, 4 sekmeden oluşan basit ve kolay kullanımlı bir fitness uygulaması. Kalori ölçer bölümünde yiyeceğiniz yemekleri listenize ekleyerek toplam kaç kalori alacağınızı öğrenebilir, Açık Hava bölümünden yürüyüş, koşu ve bisiklet gibi dışarıda yapılmaya uygun egzersizlerin kaydına ulaşabilir, Antrenman bölümünden profesyonel spor eğitmenlerinin uygulamalı derslerine ulaşabilir, Rapor bölümünden de günlük, haftalık ve aylık bazda toplam yaktığınız kalori miktarını, toplam mesafenizi ve toplam egzersiz sürenizi grafik üzerinden görebilirsiniz.

Not: Fitmen, dışarıda gerçekleştirdiğiniz spor etkinliklerinizi takip edebilmek için cihazınızın GPS’ni kullanmaktadır. Bu pil ömrüne olumsuz katkı sağlayabilir.