Fitness+ Pro

Fitness+ Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fitness+ Pro, iPhone ve iPad'leriniz ile kullanarak vücutlarınızı daha şekilli ve sağlıklı hale getirebileceğiniz ücretsiz bir egzersiz uygulamasıdır.

Fitness+ Pro, iOS kullanıcılarının kendi spor programlarını oluşturarak vücutlarını şekillendirebilmesi için geliştirilen oldukça yararlı ve ücretsiz bir egzersiz uygulamasıdır. Gereksiz yere zaman kaybetmekten ve kendinizi aç bırakarak uygulayacağınız diyetlerden kurtulmanızı sağlayacak ola uygulama içerisinde hazır egzersiz programları barındırmaktadır. Bu programlardan size uygun olanları uygulayarak daha sağlıklı, düzgün ve güçlü bir vücuda sahip olabilirsiniz.

Vücudunuza katkı sağlayacak 80 farklı egzersiz bulunan uygulama içerisinde en çok tercih edilen spor progrmaları bulunmaktadır. Bunun dışında uygulama ile vücudunuzun zayıf noktalarını özel antremanlar ile güçlendirmenizi de sağlamaktadır. Fakat uygulamanın en iyi özelliklerinden bir tanesi ise performans gelişiminizi takip edebilmeniz. Bu özellik sayesinde performansınız, kilo durumunuzu, ve genel gelişiminizi uygulama üzerinden görebiliyorsunuz. bu özellik dışında kendi zamanlayıcı ve kronometreside içerisinde olan uygulama sayesinde 30, 45, 60, 120 ve 180 saniyelik kısa fakat tempolu çalışmaları kolayca yapabilirsiniz.

Uygulama kullanıcılara sadece ne yapmalarını gerektiğini değil, aynı zamanda nasıl yapılacağını da söylemektedir. Bildiğiniz üzere egzersizlerde güç artışı için sıkça tekrar yapacağınız çalışmalar önemlidir. Bu hareketleri düzgün olarak yapmak da en az çok tekrar yapmak kadar önemlidir. Bu nednele uygulama içerisinde kullanıcılara hareketlerin tam olarak naısl yapıldığını gösteren fotoğraflar bulunmaktadır.

Uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek haftada 2,3 yada 4 günlük spor programları oluşturabilirsiniz. Fakat sağlıklı ve güçlü bir vücuda sahip olabilmek için kaslarınızı yeterince dinlendirmeyi unutmamanız gerekmektedir.

YORUMLAR