Fitocracy 2.2 (ios)

Fitocracy

2.2
Fitocracy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Fitocracy en iyi spor uygulamaları arasında yer alıyor ve sunduğu özellikler de bu ünü hak ettiğini kanıtlıyor.

Fitocracy, egzersizleri esnasında güvenilir ve motive edici bir yardımcıya ihtiyaç duyan kullanıcıların beklentilerine cevap vermek üzere özel olarak tasarlanmış ücretsiz bir uygulamadır.

Güçlü özelliklere sahip olan Fitocracy tamamen kullanıcı odaklı olarak tasarlanmıştır. Spor alışkanlıklarınıza göre şekillendirebileceğiniz Fitocracy'de kendi egzersiz programlarınızı oluşturup arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Elbette arkadaşlarınız da size kendi programlarını gönderebilirler. Bu özelliği ile kullanıcılar arasında sosyal bir etkileşim ağı kuran Fitocracy bu kategoride yer alan en başarılı uygulamalardan biri olarak öne çıkıyor.

Pek çok otorite tarafından tavsiye edilen Fitocracy'nin en dikkat çeken özelliklerinden biri de kullanıcıların sergiledikleri performansa göre onlara puanlar vermesi ve onları sürekli olarak motive etmesi. Bu özelliğe ek olarak kullanıcılar sergiledikleri performansları grafikler eşliğinde kontrol edebiliyor.

Uygulama sıradan spor uygulamalarının tersine daha çok sosyal medya aracı gibi görünen bir arayüze sahip. Her fonksiyonun düzenli olarak yerleştirildiği sade arayüz kullanım esnasında herhangi bir sorun yaratmıyor.

Gerek evde gerekse spor salonlarında yaptığınız egzersizleriniz esnasında kullanabileceğiniz ücretsiz ve kapsamlı bir uygulama arıyorsanız Fitocracy'yi denemelisiniz.

YORUMLAR