FitWell 1.1.2 (ios)

FitWell

FitWell
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FitWell daha sağlıklı bir hayata kavuşmak isteyen kişilerin severek kullanacağı bir uygulama.

FitWell sağlıklı bir vücuda kavuşmak isteyenlerin seveceği türden bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak sunulan FitWell’in temel çalışma prensibi, kullanıcıların beslenme ve spor yapma alışkanlıklarını takip ederek onların daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmalarını sağlamak.

Uygulamaya ilk girdiğimizde karşımıza çıkan düzenli arayüz karşısında hayranlık duyuyoruz. Her şey çok iyi bir şekilde organize edilmiş ve renkli detaylarla daha belirgin hale getirilmiş. iOS 8’in Sağlık uygulaması ile uyumlu çalışan FitWell’de kendinize hedefler koyabilir ve bu hedefleri gerçekleştirmek için atacağınız adımları detaylı bir şekilde takip edebilirsiniz.

FitWell’in en iyi özelliklerinden bir tanesi de kullanıcılara kendi beklentileri üzerine kurdukları programları uygulamayabilme şansı tanıması. Örneğin yıllardır uyguladığınız bir egzersiz ve beslenme programı varsa tavsiye almadan direkt olarak kendi programınızı uygulamaya gömebiliyorsunuz.

Müzik çalar gibi spor aktiviteleri esnasında keyifle kullanılabilecek bir özelliğe de ev sahipliği yapan FitWell’i daha sağlıklı bir yaşam tarzına kavuşmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesini öneriyorum.

YORUMLAR