Five Nights at Freddy's 2 1.0 (ios)

Five Nights at Freddy's 2

1.0
Five Nights at Freddy's 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    1,771

  • Üretici

    Scott Cawthon

Five Nights at Freddy's 2 korku oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir yapım.

Five Nights at Freddy's 2 özellikle korku oyunları oynamaktan keyif alan iOS kullanıcılarının mutlaka denemesi gereken yapımlardan bir tanesi. Oyunda tuhaf olaylar dönen bir pizzacıda çalışan bir güvenlik görevlisini canlandırıyoruz.

Çocukların ve ailelerinin severek geldikleri, içerideki sevimli peluşlarla eğlendikleri bir pizzacı dükkanı olan Freddy's, hava karardıktan sonra tuhaf olaylara sahne olmaktadır. Etraftan el ayak çekilince garip davranışlar sergilemeye başlayan oyuncakları kontrolde tutmak ve her şeyin olması gerektiği gibi olduğundan emin olmak için tutulan bu güvenlik görevlisi, kendisini bir anda korkutucu olayların ortasında buluyor.

Oyundaki görevlerimiz arasında güvenlik kameralarını kullanarak odalardaki durumu gözden geçirmek ve oyuncak ayıların davranışlarını kontrol etmek. Bunun için kısıtlı enerjiye sahibiz. Elektriği veya kameraları sürekli açık tutmamamız gerekiyor. Oyuna korkutucu bir hava katan da bu ayrıntılar.

Grafik olarak beklentilerimizin üzerinde yer alan Five Nights at Freddy's 2, bu tarz oyunlardan hoşlanan herkesin denemesi gerekenler arasında.

YORUMLAR