Five Nights at Freddy's 3 1.1 (ios)

Five Nights at Freddy's 3

1.1
Five Nights at Freddy's 3
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    599

  • Üretici

    Scott Cawthon

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir korku oyunudur.

Five Nights at Freddy's 3, iPhone ve iPad cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir korku oyunudur. Merakla beklenen serinin son oyunu olduğunu ve en az öncekiler kadar başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Korku temalı aksiyon oyunlarını seviyorsanız ve kendinize güveniyorsanız bu oyunu kesinlikle denemeniz gerektiğini düşünüyorum. Öncelikle bilgisayar oyunu olarak çıkan oyunların artık mobil cihazlarınızda da oynanabiliyor olması ise büyük avantaj.

Oyunun konusuna gelecek olursak Freddy Fazbear Pizzacısı 30 yıldır kapalıdır ve orada olmuş olaylar insanları korkutmaktadır. Fakat pizzacının sahipleri bu efsaneyi yeniden canlandırmak istiyorlar ve bu korku dolu mekana geri dönüyorlar.

Oyunda siz ise bir güvenlik görevlisini oynuyorsunuz. Göreviniz ise mekandaki güvenlik kameralarını kullanarak korkunç tavşanı bulmak. Fakat hem stratejik hem de hızlı olmanız gerekiyor çünkü önce o sizi bulursa öldürüyor.

Oyunda bir önceki oyunlarda tanıştığınız karakterler bu kez hayalet olarak varlar ve her an üzerinize zıplayarak sizi korkutabiliyorlar. Siz ise onları havalandırma deliklerini kapatarak ya da küçük bir kızın sesini oynatarak durdurabiliyorsunuz.

Oyunda her hareketinizin kritik önem taşıdığını söylemeliyim çünkü her seferinde yeniden başlatmak zorunda kalıyor ve zaman kaybediyorsunuz. Korku dolu atmosferi ve merak uyandıran hikayesi ile de dikkat çeken oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR