Fixya

Fixya
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fixya, iOS kullanıcılarının ücretsiz olarak kullanabileceği ve birbirlerine yardım edebileceği bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Fixya, iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz yardımlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Uygulamayı kullanarak diğer kullanıcılara sorular sorarak cevap alabilir ve diğer kullanıcıların sorduğu sorulara cevaplar vererek onlara yardımcı olabilirsiniz.

Sahip olduğu özellikler ve kullanışlılığı ile dikkatleri üzerine çeken Fixya, kullanıcıların uygulama üzerindeki topluluğa kolayca ulaşmasını ve ihtiyacı olan konuda yardım almasını sağlıyor. Arabanız, eviniz veya aklınıza gelecek herhangi birşey hakkında sorular sorarak kısa süre içerisinde yanıt alabilirsiniz.

Diğer kullanıcıların sorduğu sorulara yanıt göndererek onlara yardımcı olmaya çalışabilirsiniz. Fixya üzerindeki toplulukta yer alan tüm kullanıcılar birbirlerine en iyi şekilde yardım etmeye çalışmaktadır. Bu sayede binlerce kişi Fixya üzerinden yardım alabilmektedir. İndirmesi ve kullanımı tamamen ücretsiz olarak uygulamayı hemen iPhone ve iPad'lerinize indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sorular sormak istediğiniz problemlerinize resimler ekleyerek sorununuz hakkında daha detaylı bilgi verebilirsiniz.

Genel anlamda kullanıcıların oldukça işine yarayabilecek olan Fixya uygulamasını kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim.