Flank That Tank 1.16 (ios)

Flank That Tank

Flank That Tank
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tank savaşları yaparak keyifli dakikalar geçirebileceğiniz kaliteli bir oyun olarak öne çıkıyor.

Oldukça geniş bir oyuncu kitlesine sahip olan ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından oynanan Flank That Tank, tanklarla savaşlar yapabileceğiniz kaliteli bir oyun olarak ön plana çıkıyor.

Kaliteli grafikleri ve ses efektleri ile güçlendirilmiş bu oyunda asıl amaç, savaş tankınızla birlikte heyecan dolu bir yolculuğa çıkarak karşınıza çıkan düşman tanklarını yok etmektir. Basit kontrolleri ile sorun yaşamadan oynayabilir ve tankınızı dilediğiniz gibi yönlendirerek size saldıran tankları bombalayabilirsiniz. Düşman tanklarını vurmak için nişan alıp ekrana dokunmanız yeterlidir. Toplamda beş farklı zorluk seviyesi bulunmaktadır. Oyuna kolay modda başlayabilir, alıştıkça zor seviyelere geçiş yapabilirsiniz.

Aksiyon dolu tank savaşlarının yer aldığı bu oyun ile karşınıza çıkan tankları etkisiz hale getirmeli ve size verilen görevleri yerine getirmelisiniz. Bu sayede puanlar toplayabilir ve seviye atlayabilirsiniz. Ayrıca topladığınız puanları kullanarak tanklarınızı geliştirebilir ve farklı tanklar alabilirsiniz.

Android ve İOS sürümleri ile her iki platformda da rahatlıkla oynayabileceğiniz Flank That Tank, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz eşsiz bir savaş oyunudur.

YORUMLAR