Flappy Bee

Flappy Bee
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flappy Bee'de nektar kovalayan bir arıyı yönetiyoruz

Flappy Bee, bir süre önce çıkan ve kısa süre içerisinde büyük ilgi çeken Flappy Bird'e benzerliğiyle ön plana çıkan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'ler üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir mobil oyundur.

Flappy Bee oldukça basit bir oynanış mantığına sahip olan bir oyun. Oyunda nektar toplamaya çalışan bir arıyı yöneterek havada asılı nektarlara doğru arımızı yönlendiriyoruz ve nektarları topluyoruz. Fakat bu iş o kadar da kolay olmamakta; çünkü birçok farklı engel ve düşman bizi bu amacımızdan alıkoymak için hazır beklemekte. Bu engelleri ve düşmanları aşabilmek için doğru zamanda doğru dokunuşları yapmalı ve arımızı korumalıyız.

Flappy Bee'de tek yapmamız gereken ekrana dokunarak arımızın kanat çırpmasını sağlamak. Bu iş o kadar da kolay olmamakta; çünkü çok yükseğe çıkmamız veya çok alçağa inmemiz arımızın uçuşunu sonlandırmakta. Bu nedenle havada asılı kalmalı ve her zaman tetikte olmalıyız. Yolumuza çıkan nektarları toplamak, düşmanları ve engelleri aşmak için yeri geldiğinde alçalmalı, yeri geldiğinde yükselmeliyiz.

Flappy Bee her yaştan oyun sever tarafından rahatlıkla oynanabilecek bir oyun. Oyunun yapısı oyuncuya hırs yaptırarak kendisini daha çok oynatıyor ve arkadaşlar arasında rekabete neden oluyor. Eğer basit bir oynanışa sahip olan ve sizi uzun süre oyalayacak bir oyun arıyorsanız Flappy Bee'yi deneyebilirsiniz.