Flappy Bird

Flappy Bird
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    31,699

  • Üretici

    Philino Technologies Ltd

Flappy Bird, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bağımlılık yapan bir beceri oyunudur.

Flappy Bird, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri bağımlılık yapan ve oldukça sürükleyici bir beceri oyunudur.

Oyunda amacınız iPhone veya iPad'inizin ekranına dokunarak kontrolünü eline almış olduğunuz sevimli kuşun engellerin arasından geçmesini sağlamaktır ve yüksek puanlar toplamaya çalışmaktır.

Her engel için bir puan toplayacağınız oyunda, ne kadar çok engel  geçerseniz o kadar başarılı olacağınızı düşündüğünüz zaman sizi bekleyen Google Play liderler listesi oldukça canınızı sıkacaktır. Çünkü o listede kendinize yer bulmak hiç de kolay olmayacak.

İlk bakışta gözünüze oldukça kolay görünecek olan Flappy Bird'ü elinize aldıktan sonra aslında oyunun düşündüğünüz kadar kolay olmadığını anlamanız ve telefonunuzu elinizden atmak istesenizde atamamanız sizde oldukça farklı duygular uyandıracak.

Flappy Bird'ü çok daha eğlenceli bir hale getirmek için arkadaşlarınızla sırayla oynayabilir ve kimin daha yüksek puan alacağına dair küçük iddialara girebilirsiniz.

Sonuç olarak elinizden kolay kolay bırakamayacağınız ve boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz bir beceri oyunu arıyorsanız Flappy Bird'ü denemelisiniz.

Bilgisayarınız üzerinde bu eğlenceli oyunu oynamak istiyorsanız Flappy Bird linkine tıklayarak flash versiyonunu oynama şansını elde edebilirsiniz.

YORUMLAR