Flappy Golf 2

Flappy Golf 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    6

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Flappy Golf 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir golf oyunudur

Flappy Golf 2 bir zamanların saç baş yoldurtan mobil oyunu Flappy Bird ile bir golf oyunu karışımı şeklinde hazırlanmış bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tableterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Flappy Golf 2'de heyecanlı bir golf tecrübesi bizi bekliyor. Flappy Golf 2'de de klasik bir golf oyununda olduğu gibi topu deliğe göndermek için çabalıyoruz; fakat karşımıza uçuık engeller çıkıyor. Bize düşen görev topumuzu doğru bir şekilde yönlendirmek ve karşımıza çıkan engelleri atlatarak deliğe doğru ilerlemek.

Flappy Golf 2'de golf topumuz bir kuş gibi havada süzülürken ekrana dokunarak kanat çırpmasını ve yükselmesini sağlıyoruz. Karşımıza derin su birikintileri çıkıyor ve topumuzu bu birikintilere düşürmememiz gerekiyor. Ayrıca dar geçitlerden geçmemiz de gerekmekte. Bütün bu engelleri aşabilmek için reflekslerimizi kullanıyoruz ve bu işi yaparken bolca adrenalin salgılıyoruz.

Flappy Golf 2'de oyuna online oyun modu eklenmiş. Bu da oyunda diğer oyunculara karşı yarışmanıza ve oyunu biraz daha heyecanlı hale getirmenize yardımcı oluyor.

YORUMLAR