Flappy Golf 1.1 (ios)

Flappy Golf

1.1
Flappy Golf
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    74

  • Üretici

    Noodlecake Studios Inc.

Flappy Golf ilginç ve eğlenceli bir beceri oyunudur

Flappy Golf sıradan bir Flappy Bird kopyası olmanın ötesine giden ve oldukça eğlenceli bir yapıya sahip olan bir beceri oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriinze ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve oynayabileceğiniz bir oyun olan Flappy Golf'da Flappy Bird'den alışık olduğumuz kanat çırpma mekanikleri kullanılıyor ve bu yapı bir golf oyunu ile birleştiriliyor. Hatırlanacağı üzere Flappy Bird'de ana kahramanımız uçmaya çalışan bir kuştu. Biz oyunda kuşun kanat çırparak borular arasından geçmesini sağlamak için ekrana dokunuyorduk. Flappy Golf'de ise ana kahramanımız uçmaya çalışan bir kuş yerine kanatlara sahip olan bir golf topu. Oyundaki temel amacımız ise golf topunun kanat çırparak önüne çıkan farklı engelleri aşmasını sağlamak ve topu bölüm sonundaki deliğe sokmak.

Flappy Golf Flappy Bird ile aynı oynanışa ve aynı tarzda 16 bit grafiklere sahip. Oyunda değişen şey özel bölüm tasarımları ve oyun mantığı. Flappy Golf basit bir şekilde oynanabilse de yine Flappy Bird gibi sinir bozucu bir zorluk seviyesine sahip. Eğer boş zamanlarınızı değerlendirmek için yeni bir mobil oyun arıyorsanız Flappy Golf'ü deneyebilirsiniz.

YORUMLAR