FlapThulhu: Flappy Madness 1.1 (ios)

FlapThulhu: Flappy Madness

1.1
FlapThulhu: Flappy Madness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FlapThulhu: Flappy Madness farklı bir Flappy Bird klonudur

FlapThulhu: Flappy Madness ilk bakışta Flappy Bird benzeri bir oyun olan; fakat ilginç bir şekilde Call of Cthulhu adlı fantastik esere gönderme yapan bir beceri oyunudur.

Ücretsiz olarak iPhone ve iPad'iniz üzeründe oynayabileceğiniz bir iOS oyunu olan FlapThulhu: Flappy Madness'de ilginç bir uçan cismi yönetiyoruz. FlapThulhu: Flappy Madness'de hikayemiz R'lyeh adlı kayıp bir şehirde geçiyor. Güney Pasifik'te yer alan kayıp bir su altı şehri olan R'lyeh aynı zamanda Cthulhu adlı topluluğun hapsedildiği şehirdir. Bu şehir kabuslar ve cesetlerle kuşatılmıştır ve amacımız bilinç sınırlarını aşarak deliliğe adım atmak ve farklı bir boyutun kapısını açmaktır.

FlapThulhu: Flappy Madness, Flappy Bird ile aynı oynanış mantığına sahip olan bir oyun. Ekrana dokunarak kontrol ettiğimiz cismin kanat çırpmasını sağlıyoruz ve engellerin arasından sıyrılmasına yardımcı oluyoruz. Bu iş kolay görünse de uçan cismi dengede tutmak oldukça zor. FlapThulhu: Flappy Madness'in Flappy Bird klonları arasında en yüksek zorluk seviyesine sahip olan oyun olduğu söylenebilir.

FlapThulhu: Flappy Madness'de televizyona bağladığımız eski atarilerdekine benzer bir grafik yapısı mevcut. Oyun ürpertici ses efektleriyle desteklenmekte.

YORUMLAR