Flashout 2

Flashout 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Gelişmiş grafikleri, oyun atmosferini destekleyen ses efektleri ve farklı oyun modlarıyla her yarış meraklısının denemesi gereken bir oyun.

Flashout 2 iOS ve Android cihazlarında oynanmak üzere tasarlanmış aksyion dolu bir yarış oyunudur. Uygulama marketlerde bolca bulunan yarış oyunlarının aksine füturistik bir yapı sunan oyunda birbirinden teknolojik araçlar kullanma şansına sahibiz.

Gelişmiş grafik ve etkileyici ses efektleriyle zenginleştirilmiş oyunda araçlarımıza farklı silahlar monte edebiliyor ve bu silahlarla rakiplerimizi saf dışı bırakabiliyoruz. Roketler, makinalılar, bombalar ve dahasını kullanabilirsiniz. Elbette oyunda pek çok sayıda bonus ve güçlendirici de bulunmakta. Bunları kullanarak rakiplerinize karşı hatrı sayılır bir üstünlük sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak araçlarınızı güçlendirmeli ve yeni özellikler de eklemelisiniz.

Farklı oyun modları bulunan oyunda ister kariyer modunda ilerleyebilir isterseniz de multiplayer modunda arkadaşlarınızla ve farklı oyuncularla mücadele edebilirsiniz. Rakiplerinizle Los Angelees, Londra, Paris, Varşova, Moskova ve Frankfurt gibi yerlerde yarışacak, amansız mücadelede hayatta kalmak ve yarışı tamamlamak için ter dökeceksiniz. Oyunun en dikkat çekici yanlarından biri de gelişmiş kontrollere sahip olması. Yarış oyunlarında bu gibi detaylar epey önemli bir yere sahip ve bu oyun bekleneni veriyor.

Siz de iOS cihazlarınızda oynamak için gelişmiş bir yarış oyunu arıyorsanız, Flashout 2'yi denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR