Flats 4.0.6 (ios)

Flats

Flats
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flats oynaması oldukça keyifli bir mobil FPS oyunudur

Flats oyunculara yüksek dozda aksiyon sunan bağımlılık yapıcı bir mobil FPS oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bi FPS olan Flats ilk bakışta oldukça basit bir oyunmuş gibi görünüyor. Özel kaplamalara sahip olmayan grafikler, düz modellemeler oyuna şatafatsız bir oyunmuş havası kazandırsa da oyunu biraz oynadıktan sonra Flats'ın ne kadar eğlenceli bir oyun olduğunu anlıyorsunuz. Flats dilerseniz tek başınıza oynayabileceğiniz, dilerseniz online olarak çekişmeli karşılaşmalar yapabileceğiniz bir FPS olarak tanımlanabilir.

Flats'ın tek oyunculu modunda size dalgalar halinde saldıran düşmanlara karşı en uzun süre hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Bu düşmanlar her dalgada daha güçlü hale gelmekteler. Oyunun online modu ise kendi içerisinde farklı modlara ayrılıyor. Deathmatch, Team Deathmatch gibi klasik modların yanısıra bayrak kaçırma (capture the flag), bomba kurma ve yok etme (blow up the base), bölge hakimiyeti üzerinde çaba verdiğimiz territories gibi oyun modları oyuna zenginlik kazandırıyor.

Flats'ın multiplayer ve tek kişilik oyun modları arasında hızlı bir şekilde geçiş yapabiliyorsunuz. Hatta multiplayer maçlar için sıra beklerken tek kişilik oyun modunu oynayabilmeniz de mümkün. Oyun içinde oyunculara birçok farklı silah seçeneği de sunuluyor.

YORUMLAR