Flayvr

Flayvr
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flayvr, ücretsiz olarak kullanabileceğiz güzel ve başarılı bir resim ve video galeri uygulamasıdır.

Flayvr, en iyi fotoğraf ve video uygulamalarından biri olarak dikkatleri çeken başarılı bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak kullanılabilmesi uygulama için artı özellik olmuş.

Bu uygulama ile iOS cihazınızın üzerindeki tüm resim ve videolar düzenli ve bir o kadar eğlenceli şekilde albümlere ayrılır. Dosyalarınızı hem düzenli tutup hemde istediğiniz zaman arkadaşlarınızla paylaşabilmek için kullanabilirsiniz.

Birden çok fotoğraf çektiğiniz etkinliklerin resimlerini sizin için düzenleyerek tek bir albüm altına toplayan ve istediğinizde kolayca erişmenizi sağlayan uygulamayı kullanarak fotoğraf ve video işlemlerinizi eğlenceli hale getirmek mümkün.

Tek bir resim ve videoyu paylaşabileceğiniz gibi bütün bir albümü de kolayca arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

Uygulama ile genel olarak olarak yapabilecekleriniz :

  • Uygulamanın tüm resim videolarınızı oluşturduğu albümlere koymasından sonra unuttuğunuz veya aklınızda kalmayan eski anılarınızı tekrar hatırlayabilirsiniz
  • Albümlerde görünmesini istemediğiniz resim ve videoları seçerek işlemi basitçe yapabilirsiniz
  • Tek bir resim ve video yada tamamen bir albümü sevdiklerinizin görmesi için paylaşabilirsiniz
  • Fotoğraf ve videolarınızın uygulama içindeki görünümünü siz belirliyorsunuz
  • Arka planda videolarınızı oynatırken aynı zamanda resimlerinize bakmak mümkün

Fotoğraf ve video işlemleriyle ilgili veya sıkça kullanan kişiler tarafından kullanılabilecek bu uygulama verilerinizin güvenliği için herhangi bir kopyalama yada yedekleme işlemi gerçekleştirmiyor.

Sizde iOS cihazınızda bu uygulamayı kullanarak resim ve videolarınızı düzenlemek ve eğlenceli yeni bir bakış açısı kazandırmak isterseniz hemen indirerek ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

YORUMLAR