Fleet Glory 1.0.2.2 (ios)

Fleet Glory

Fleet Glory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fleet Glory, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir aksiyon oyunu olarak dikkatimizi çekiyor.

Fleet Glory, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir deniz savaşı oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Etkileyici bir atmosfere sahip olan oyunda rakiplerinizin üstesinden gelmeniz gerekiyor.

Harika bir deniz savaşı olarak ön plana çıkan Fleet Glory, tamamı 3 boyutlu ortamda geçen zevkli bir aksiyon oyunudur. 2. Dünya Savaşı'nın denizlerde geçen bölümünü konu edinen oyunda kendi güçlü filonuzu oluşturuyor ve diğer oyuncularla mücadele edebiliyorsunuz. Arkadaşlarınıza da meydan okuyabileceğiniz oyunda dilerseniz ittifak da kurabiliyorsunuz. Gelişmiş bir kontrol ve silah sistemine sahip olan oyunda gerçeksi bir savaş deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Zevkli kurgusu ve gerçekçi grafikleriyle mutlaka denemeniz gereken Fleet Glory, sizleri bekliyor. Gerçek bir savaş deneyimi sunan oyunda savaş gemilerinizi sürebiliyor ve gelişmiş taktikler kurgulayabiliyorsunuz. Bir çok farklı oyun moduna sahip olan oyuna bayılacağınızı söyleyebilirim. Gerçekçi grafikleri, harika atmosferi ve kolay kontrol sistemleriyle Fleet Glory oyununu mutlaka indirmelisiniz.

Gelişmiş silah sistemlerine de sahip olan oyunda diğer devletlerin gemilerini işgal edebiliyor ve el koyabiliyorsunuz. Fleet Glory oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.