Flick Champions VS: Paintball 1.0.0 (ios)

Flick Champions VS: Paintball

Flick Champions VS: Paintball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  İngilizce

 • TOPLAM İNDİRME

  7

 • Üretici

  NAWIA GAMES

Boya tabancasını doldur ve diğer oyuncularla savaşa katıl.

Dünyanın dört bir yanından gelen askerlerle tanış, onlara meydan oku ve en sonunda becerilerini tek başına yönet ve doğru zaman geldiğinde ise tekrar bir araya gel. Kolay paintball oyunlarından bambaşka olan bu oyunda düşmanlarınıza meydan okuyun ve onları sahaya gömün.

Üstten bakan kamerası ve başarılı oyun mekanizması sayesinde dikkat çekmeyi başaran Flick Champions VS: Paintball'da koşun, çömelin, atış yapın ancak sakın size ateş edilmesine izin vermeyin. Çünkü vurulduğunuzda canınız azalacak ve ölebilme ihtimaline sahipsiniz. Bu eğlenceli oyunda takımınızı kurmalı ve paintball maçlarında rakibinize üstünlük sağlamalısınız. Eğlence dozunun hiç düşmediği bu oyunda çeşitli güçlendirmelerin olduğunu söylemek gerekiyor. Mesela, power-up'ları toplayıp birkaç saniyeliğine sınırsız atış yapabilirsiniz ve aynı zamanda sağlık barlarını toplayıp canınızı yükseltebilirsiniz.

Üç ayrı oyun modunun bulunduğu bu yapımda grafik kalitesinin de başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor. Oyun içerisinde yer alan sıralama ile savaşçı ruhunuzu gösterin ve listede üst noktalara tırmanın. Hadi bu zorlu maça katılmaya hazır mısınız?

Flick Champions VS: Paintball Özellikleri

 • Gerçek zamanlı çok oyunculu maç şansı
 • Solo, rütbeli, ve sıralama modu 
 • Modern, Yüksek Tanımlı grafikler 

YORUMLAR