Flick Heroes

Flick Heroes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Flick Heroes, seri bir oyun deneyimi yaşatan rol yapma türünde mobil oyundur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Flcik Heroes, soluk soluğa oynayacağınız bir rol yapma oyunudur.

Katıksız bir eğlencenin yaşandığı oyunda başlarda gözünüz korkabilir. Çünkü oyunun içeriğine tam bir kaos ortamı hakim. Alışana kadar neler olduğunu anlamayabilirsiniz ancak o kargaşa ortamına hakim olmaya başladığınızda oyunu elinizden düşürmeyeceksiniz. Rakibe karşı teke tek gerçekleştirilen savaşlarda sırayla saldırı hamlelerinizi gerçekleştirmeniz de oyunun kaos ortamı içinde soluklanmanıza yarayacaktır.

150’den fazla bölümü barındıran oyunda her bölüm kısa bir savaştan oluşuyor. Bölümler geçildikçe de bir kulenin tepesine doğru tırmandığınız oyunda amacınız olabildiğince kulenin zirvesine yaklaşmak. İlerledikçe farklı birçok karakter edinebileceğiniz oyunda her karakterin de farklı özellikleri mevcut. Ayrıca oyun boyunca topladığınız envanterlerle kahramanlarınızı güçlendirebilirsiniz.  Hızlı ve eğlenceli bir oyun mekaniğine sahip Flick Heroes oyunu AppStore’da siz oyuncuları bekliyor.

YORUMLAR