Flick Kick Goalkeeper 1.2 (ios)

Flick Kick Goalkeeper

1.2
Flick Kick Goalkeeper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Maçın kaderini belirleyecek olan penaltılarda kaleciye çok iş düşüyor ve bizim amacımız da çekilen tüm penaltıları tutmak!

Flick Kick Goalkeeper herhangi bir futbol oyununda bulabileceğiniz adrenalin miktarının katbekat fazlasını içeriyor. Oyunda sırayla penaltı çekişmek yerine rakibimizin penaltılarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Penaltılar bir maçın en dikkat çeken, en heyecanlı ve en riski kısmıdır. Bu devrede hem penaltıyı çekene hem de kaleciye büyük iş düşmekte. Fakat bildiğiniz gibi penaltıyı atamayan bir oyuncu, topu tutamayan kaleciden daha fazla tepki görür. Bu oyunda ise biz bir nebze de olsa şanslı taraftayız.

Kale araksından kamera açısına sahip olan oyunda parmağımızı ekranda kaydırarak kaleciyi kontrol ediyoruz. Grafikler biraz yapay duruyor fakat kesinlikle negatif bir etki yaratmıyor. Asıl önemli olan oyunun dinamikleri. Penaltı çekildiği zaman topun arkasından hafif bir ışık huzmesi çıkıyor ki topun ne kadar hızlı geldiği konusunda bize fikir versin. Oyundaki yegane amacımız atılan tüm topları tutmak. Oyun sırasında oyunculara yardımda bulunacak çeşitli bonuslar da mevcut. Bunları kullanarak kalecinin yeteneklerini güçlendirebilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Flick Kick Goalkeeper, futboldan ve özellikle penaltılardan hoşlanan herkesin denemesi gereken bir oyun.ars tamamen farklı bir deneyim sunuyor.

YORUMLAR