Flick Quarterback 19 4.1 (ios)

Flick Quarterback 19

4.1
Flick Quarterback 19
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Amerikan futbol dünyasına giriş yapacağız.

Mobil spor oyunları arasında yer alan ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanan Flick Quarterback 19 ücretsiz olarak yayınlandı.

Full Fat imzası ile geliştirilen ve yayınlanan yapımda Amerikan futbolunu daha yakından tanıma fırsatı elde edecek ve sürükleyici bir atmosfer ile karşılaşacağız. Gerçekçi grafik açılarına sahip olan mobil oyunda taraftar tezahüratları oyuncuların beğenisini kazanacak.

32’den fazla takımın yer aldığı mobil oyunda dilediğimiz takımı seçecek ve o takım ile liglere, kupalara katılacağız. Çeşitli karakter seçeneklerine de sahip olan yapımda kendi oyuncumuzu takım içerisine yerleştirebilecek ve onu oynatabileceğiz. Sezgisel kontrollere sahip olan yapımda oyuncular birbirinden zorlu maçlarda yer alacaklar.

Gerçekçi stadyum atmosferi ile Amerikan futbol maçları nefes kesici olacak. İki farklı mobil platformda ücretsiz olarak yayınlanan yapım Google Play’de 4.5 gibi bir inceleme skor puanına sahip. 1 milyondan fazla oyuncuya sahip olan oyun kitlesini genişletmeye devam ediyor.

 İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR