Flick

1.0
Flick
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flick, iOS cihazlarınızdaki dosyaları dilediğiniz bir cihazla WiFi üzerinden paylaşmanıza izin veren pratik bir uygulama.

Flick, iPhone, iPad ve iPod’unuzdaki fotoğraf, video ve dokümanları başka işletim sistemini kullanan cihazlarla paylaşmanıza izin veren ücretsiz, küçük boyutlu ve pratik bir dosya paylaşım uygulaması.

iOS cihazlarınızdaki herhangi bir türde dosyayı WiFi bağlantınız üzerinden dilediğiniz bir cihazla (Mac, Windows, Android, Windows Phone) hızlı ve fazla uğraşıya girmeden paylaşma olanağı tanıyan Flick uygulamasını benzerlerinden ayıran iki önemli özelliği bulunuyor. Birincisi; Dosyayı paylaştığınız esnada dosyayı görüntülemek için transfer işleminin bitmesini beklemeniz gerekmiyor. Broadcast seçeneği sayesinde tek dokunuşla ana cihazdaki bir video veya resmi diğer cihazlara anında aktarabiliyorsunuz. İkincisi ise; paylaştığınız dosyayı belli bir süre görüntülemeden sonra otomatik olarak silinmesini sağlayabiliyorsunuz. Snapchat uygulamasında olduğu gibi gönderdiğiniz dosya sadece belirlediğiniz süre içerisinde görüntülenebiliyor. Bu süreden sonra dosya kendi kendine siliniyor.

Farklı işletim sistemli cihazlar arasında dosya paylaşımını en basite indirgeyen Flick, dosya transferi için hem WiFi hem de Bluetooth bağlantısını kullanıyor. Tabii ki hangi türde dosyayı paylaşırsanız paylaşın WiFi’i seçerseniz aynı kablosuz ağa bağlamanız gerekiyor.

YORUMLAR