Flight Theory 1.82 (ios)

Flight Theory

Flight Theory
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    110

  • Üretici

    Jason Allen

Flight Theory gerçekçi bir uçak simülasyonudur

Flight Theory eğer uçak simülasyonu oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek, iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir uçak oyunudur.

Flight Theory'de uçağımıza atlayarak gökyüzüne doğru havalanıyoruz ve güzel manzaranın tadını çıkarıyoruz. Oyundaki temel amacımız bize verilen rotayı takip etmek ve hedefimiz olan noktaya düzgün bir şekilde iniş yapmak. Flight Theory bize uçak pistleri ve havaalanlarının yanında uçak gemisi gibi noktalara da inme imkanı vererek heyecan verici bir oyun deneyimi sunuyor. İnişimizin performansına göre değerlerndiriliyoruz ve aldığımız puanlarla liderlik sıralamalarına girebiliyoruz.

Flight Theory gerçekçilik üzerine yapılandırılmış bir oyun. Oyunu iPhone veya iPad'imizin hareket sensörünü kullanarak oynuyoruz ve uçağımızı bu şekilde yönetiyoruz. Ayrıca dokunmatik kontrollerle uçağımızın etrafına bakarak üzerinden uçtuğumuz üç boyutlu dünyayı takip edebilmekteyiz.

Flight Theory dilersek bize verilen görevleri yapıp yeni haritaları ve havaalanlarını açabiliyoruz, dilersek de serbest uçuş modunda uçaklarımızla gökyüzünde süzülüyoruz. Eğer uçak simülasyonlarını seviyrsanız Flight Theory'i kaçırmayınız.

 

YORUMLAR