Flightradar24 Free 8.12.0 (ios)

Flightradar24 Free

Flightradar24 Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    7,770

  • Üretici

    Flightradar24 AB

Dünyada uçuş gerçekleştiren havayollarının bu uçaklarına dair tüm anlık detayları harita üzerinde görün.

FlightRadar24 Free uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz, dünya üzerindeki havayolu uçuşlarına dair detayları canlı olarak görebileceğiniz ve takip edebileceğiniz ücretsiz bir uygulama. Uygulama sahip olduğu verileri zaten uzun yıllardır havacılık meraklılarının kullandığı resmi web sitesinde çekiyor ve anlık olarak doğru bilgileri aktarabiliyor.

Uygulamayı kullanırken fark edebileceğiniz gibi FlightRadar24 Free'de neredeyse dünyanın tüm haritası mevcut ve bu harita üzerinde uçaklar tek tek görünüyorlar. Her ne kadar ABD üzerindeki uçakların hareketlerinde beş dakikalık gecikme yer alsa da, uçakların havayolu bilgileri ile işaretlerini de görebilmek mümkün.

Şimdiye dek Kuzey Amerika'nın tamamı ve Avrupa'nın neredeyse tamamı uygulama haritalarında yer alıyor ve diğer ülkeler de sürekli olarak ekleniyorlar. Gelecek sürümlerde tüm dünyanın bu mobil uygulama içerisinde yer alacağını tahmin ediyorum ve havacılık meraklılarının kesinlikle denemesi gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR