Flip Diving 2.3.4 (ios)

Flip Diving

Flip Diving
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flip Diving, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir dalış yapma oyunudur.

Flip Diving, iPhone ve iPad için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir dalış yapma oyunudur. Oyun suyu çok sevenler için özel olarak geliştirilmiş ve oynayanları oldukça eğlendirecek cinsten.

Dünyaca ünlü oyun geliştiricisi Miniclip'ın bir oyunu olan Flip Diving, birbirinden farklı dalma hareketleri ile sizi dalış yapmaya davet ediyor. Oyundaki tek amacınız kendinizi geliştirerek daha iyi dalış yapmaya çalışmak. Birbirinden farklı kostümler ve mekanlardan dalış kalitenize göre istediğinizi seçebiliyorsunuz. Eğer çok iyi bir atlayış yaparsanız oyun size yüksek bir puan veriyor. Bu puan ise kostüm almanıza ve yeni bir mekan seçmenize yarıyor.

Birbirinden güzel hareketleri ile birlikte size gerçekten atlıyormuş hissi verecek olan Flip Diving, kostümleri ile de sizi oldukça eğlendirecek. Oyun içerisinde yaptığınız havalı atlayışları arkadaşlarınıza gösterebilir ve onlara meydan okuyabilirsiniz. Boş zamanlarınızda oldukça işinize yarayacak olan Flip Diving'i hemen şimdi indirin ve oyunu telefonunuzun bir köşesine yerleştirin.

YORUMLAR