Flipp 1.1.3 (ios)

Flipp

Flipp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flipp, iOS cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz ve alışveriş masraflarınızı kısmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir alışveriş uygulamasıdır.

Flipp, alışveriş giderlerini kısmak isteyen iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde kullanabilecekleri ücretsiz bir alışveriş uygulamasıdır.

IKEA ve Best Buy gibi büyük alışveriş mağazalarının da arasında yer aldığı yüzlerce mağaza tarafından yayınlanan el ilanlarını ve fiyat listelerini görüntüleyebileceğiniz uygulama sayesinde, satın almak istediğiniz ürünlerin en uygun fiyatla hangi mağazalar üzerinde satıldığını görüntüleyebilirsiniz.

Fırsat ürünlerini, indirimli ürünleri ve en iyi fiyatları görüntüleyebileceğiniz alışverişlerinizi bu sayede normale göre çok daha uygun fiyatlar ödeyerek tamamlamanıza olanak sağlayan Flip ile yüzde 40'lara varan indirimlerden yararlanarak, bütçenizi rahatlatabilirsiniz.

Alışveriş yapmaktan keyif aldığınız mağazaları favori listenize ekleyerek, mağaza üzerinde satılan ürünlerde yapılan indirimlerden haberdar olabilir veya farklı mağazalarda beğendiğiniz ürünleri alışveriş listenize ekleyerek daha sonra satın alabilirsiniz.

Satın almak istediğiniz ürünlerin en uygun fiyat etiketiyle hangi mağazalarda satıldığını görebileceğiniz ve alışverişlerinizi bu yönde şekillendirebileceğiniz Flipp'i mutlaka denemenizi öneririm.

Flipp Özellikleri:

  • Yüzlerce mağaza üzerinde satın almak istediğiniz ürünlerle ilgili arama ve fiyat araştırması yapabilme
  • Satın almak istediğiniz ürünleri alışveriş listenize ekleyebilme
  • En çok indirime giren ürünleri görüntüleme
  • Beğendiğiniz alışveriş mağazalarını favori listenize ekleme

YORUMLAR