FlipSquare

FlipSquare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    59

  • ÜRETİCİ

    Petros LLC

FlipSquare, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli labirent bulmaca oyunlarından bir tanesi.

FlipSquare son zamanlarda yayınlanmış en ilgi çekici bulmaca oyunlarından bir tanesi ve iPhone ila iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Oyunda bize sunulmuş olan ve her bölümde değişiklik gösteren labirentlerde yer alan kareleri aynı renge boyamaya çalışıyoruz ve bunu yaparken değiştirilemez renkte olanlardan kaçınmamız yahut aynı renge boyadığımız yerlere çarpmamamız gerekiyor.

Oyunda yer alan görseller göze hoş gelecek bir şekilde düzenlendiği için uzun sürelerle oynasanız bile oyun çekiciliğini kaybetmeyecektir. İlk bölümde çok kolay bir şekilde başlıyor ve ilerleyen bölümlerde giderek daha zor hale gelen labirentlerde mücadele ediyoruz.

Oyunun bu ücretsiz sürümünde gelişmiş düzeyler maalesef mevcut değil ve hata yaptıkça azalan flip puanlarınız ya ücret karşılığı satın alınıyor ya da yeni puanların gelmesi için beş dakika beklemeniz gerekiyor. Bu durum maalesef oyunun akıcılığına zarar veriyor ve flip puanları bittikçe uygulamayı kapatarak süre geçmesini bekliyorsunuz.

Uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak bu sorunun üstesinden tabii ki gelebilirsiniz. Yaptığınız puanları arkadaşlarınızla sosyal ağlarınız üzerinden paylaşmak opsiyonu da tabii ki unutulmamış. Paylaşımlarda kullanıcıların hoşuna gidecek bonuslar da yine uygulama tarafından sağlanabiliyor.

Bünyesinde reklam barındırmayan FlipSquare'ı oynarken ekranda rahatsız edici elementlerle karşılaşmanız da imkansız. Eğer uzun süredir değişik ve yaratıcı bir oyun oynamadıysanız kesinlikle göz atmayı unutmayın.

YORUMLAR