Flipster 1.1.3 (ios)

Flipster

Flipster
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flipster, beceri oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken bir oyun.

Flipster, son zamanlarda kaşımıza çıkan en iyi beceri oyunlarından bir tanesi.

Sonsuz koşu dinamikleri de içeren bu oyunda durmadan koşan bir karakterin engellere çarpmadan ilerleyebilmesini sağlamaya çalışıyoruz. Yolculuğumuz boyunca karşımıza çok sayıda engel çıkıyor ve bu engellerden kaçabilmek için çok hızlı kararlar vermemiz gerekiyor.

Oyunda kullanmamız gereken iki kontrol var. Bunlardan birincisi ekranın soluna basarak karakteri alt ve üst bölümlerde geçirmeye, ikincisi ise ekranın sağına basarak karakteri zıplatmaya yarıyor. Bunları çok hızlı ve akıcı bir şekilde kullanarak hiçbir yere çarpmadan, düşmeden ve takılmadan uygulamamız gerekiyor.

Oyunda ilk başta tek bir karakterimiz var fakat zamanla yeni karakterler de açılıyor. Bu macerada açabileceğimiz toplamda 10'u aşkın karakter mevcut.

Flipster'da Game Center desteği sunuluyor. Bu özellik üzerinden kazandığımız puanları arkadaşlarımızla paylaşabiliyoruz ve keyifli bir rekabet ortamı oluşturabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Flipster, beceri oyunları oynamaktan keyif alan iOS cihaz sahiplerinin denemesi gereken yapımlardan biri.

YORUMLAR