Flockers 1.988 (ios)

Flockers

Flockers
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    51

  • Üretici

    Team 17

Flockers, Worms geliştiricisinin yeni mobil oyunudur

Flockers, 90'lı yıllarda Worms oyunlarıyla büyük başarı yakalayan Team 17 firmasının mobil cihazlar için geliştirdiği yeni bir bulmaca oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiiz Flockers, Worms ile bağlantılı bir senaryoya sahip. Worms oyunlarından hatırlayacağınız üzere solucanların birbirleriyle olan savaşlarında koyunlar canlı bomba olarak kullanılmaktaydı. Koyunlar bir süre soluncanların bu kötü uygulamasına karşı çıkmaya niyetleniyorlar ve birleşerek solucanlardan kaçmaya çalışıyorlar. Fakat şeytani solucanlar onları o kadar da kolay bırakmaya niyetli değiller. Bu nedenle koyunların kaçış yollarını ölümcül tuzaklarla donatılıyorlar. Oyunda bize düşen görev de koyunlara bu tehlike dolu yolculuklarında yön göstermek ve tuzakları atlatmalarını sağlamak.

Flockers temel olarak Lemmings'e benzeyen bir oynanışa sahip. Oyunda farklı bölümlerde sürekli ilerleyen koyunları yönlendirmemiz, dev testerelerdem, ezme makinalarından, kazıklarla dolu çukurlardan sıyrılmalarını sağlamamız gerekiyor. Güzel bir görünüme sahip bir oyun olan Flockers planlama ve strateji yeteneklerimizi test ediyor.

60 farklı bölümün yer aldığı Flockers, Facebook bağlantısı sayesinde arkadaşlarınızın ilerlemelerini görmenizi de izin veriyor.

YORUMLAR