Flop Rocket 2.0.10 (ios)

Flop Rocket

Flop Rocket
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flop Rocket, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz beceri odaklı bir oyun.

Flop Rocket, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz zorlu bir beceri-aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda karmaşık ve bol koridorlu mağaralarda sıkışmış bir roketin kontrolünü ele alıyoruz ve ona rehberlik etmeye çalışıyoruz. İçerisinde bulunduğumuz mağaranın uzunluğu 5 kilometre olarak ölçülüyor. Bu da ne kadar zorlu bir görevle karşı karşıya olduğumuz hakkında size fikir verebilir.

Oyunun genel atmosferine ve kontrol mekaniklerine alışması biraz zaman alsa da sonrasındaki süreç gerçekten çok keyifli. Bu tarz beceri oyunlarında gördüğümüz bonuslar ve güçlendiriciler Flop Rocket'te de kullanılmış. Bunları toplayarak bölümlerde hatırı sayılı ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Flop Rocket'in en önemli özelliği ise her oyunda farklı bir parkur sunması. Sürekli aynı yerlerde mücadele etmektense her yeni oyunda farklı bir deneyim yaşıyoruz. Bu da oyunun kısa sürede tükenmesine engel oluyor ve daha uzun soluklu bir deneyim ortaya koyuyor.

Oyunda bizi yolumuzdan alıkoymaya çalışan birçok etmen yer alıyor. Devasa mağara solucanları bunlardan bir tanesi. Bu solucanlardan mümkün olduğunca hızlı refleksler ile kaçmaya çalışıyoruz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Flop Rocket, bu tarz bir oyundan olan grafik ve modelleme kalitesini karşılamakta geri kalmıyor. Konsept olarak biraz daha çizgi film havasına yakın olan Flop Rocket birçok oyunsever tarafından keyifle oynanacaktır.