Flormar 1.1 (ios)

Flormar

1.1
Flormar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flormar, iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde kullanabileceğiniz bir alışveriş uygulaması olarak karşımıza çıkıyor.

Flormar mobil uygulaması ile iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden kozmetik alışverişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulama ile pek çok ürüne kolay yoldan ulaşabilirsiniz.

Flormar mağazalarının resmi uygulaması olan Flormar mobil uygulaması ile yüzlerce çeşit ürüne kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Makyaj, cilt bakımı ve aksesuar kategorilerinde ürünleri görüntüleyebileceğiniz Flormar uygulaması ile güvenli alışverişin keyfine varabilirsiniz. Kadınları kolay yoldan güzelliği keşfetmesine yardımcı olan uygulama ile beğendiğiniz ürünü gözünüzü kırpmadan alabilirsiniz. Satın alıp beğenmediğiniz bir ürün olduğunda en yakın Flormar mağazasına giderek kısa sürede değişim işlemlerini de yapabilirsiniz.  Ayrıca uygulama bildirimlerini etkinleştirerek özel indirimlerden haberdar olabilir ve süprizleri ilk siz öğrenebilirsiniz. Geniş filtreleme özellikleriyle de aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Eşsiz bir alışveriş deneyimini bu uygulama ile yaşayabilirsiniz.

Flormar uygulamasını iOS işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıa ücretsiz olarak indirebilirsiniz.