Flowdock 2.3.2 (ios)

Flowdock

Flowdock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flowdock, çapraz platform desteği bulunan bir iOS takım çalışması uygulamasıdır.

Flowdockmasaüstü, mobil ve web versiyonları bulunan bir takım çalışması uygulamasıdır. Uygulamayı iOS telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek kullanabilirsiniz. Uygulama sayesinde önemli işleriniz üzeirnde çalışırken takım arkadaşlarınız ile iletişim kurabilir ve çözümler üretebilirsiniz.

Uygulama genel anlamda 2 önemli özelliğe sahiptir. Bunlar, grup gelen kutusu ve grup mesjalaşma. Takım olarak ortak bir gelen kutusu kullanmak etkinlik ve e-postalarınızın ortak bir alanda görüntülenmesini sağlamaktadır. Görev yönetimi uygulamaları gibi çalışan bu özellik sayesinde takım arkadaşlarınız ile daha organize çalışabilirsiniz. Ayrıca takımn ortak gelen kutusunu işleriniz için kullanarak kendi kişisel e-posta kutunuzun aşırı dolmasını önleyebilirsiniz. Grup halinde mesajlaşma ise tıpkı popüler mesajlaşma ve görüntülü konuşma programı Skype'daki çlaışmaktadır. Tüm takım üyelerinin bulunduğu grup mesajlaşma üzerinden iletişim kurarak işlerinizin aksamasının önüne geçebiliyorsunuz. Bunun dışında mesajlaşmalarınız kaydedilerek daha sonra ihtiyacınız olması durumunda kullanılabilir durumda saklanmaktadır.

Takım halinde yürütülen tüm işlerinizi tek bir uygulama üzerinden halletmenizi sağlayan uygulama sayesinde takım halinde tartışmalar yapabilir ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Bu sayede karşılaştığınız sorunları çok daha kısa bir sürede çözebilirsiniz. Sağladığı çapraz platform desteği sayesinde nerede ve ne zaman olduğu önemli olmadan farklı cihazlar kullanarak takımızla iletişime geçebilirsiniz.

Özellikler:

  • Farklı bölümlerden oluşan takım çalışmaları organize etme
  • Sürükle ve bırak ile yükleme yapabilme
  • Duygularınızı ikonlar ile ifade edebilme
  • Kimin yazdığını görme
  • Kimlerin çevrimiçin olduğunu görüntüleme
  • Özel mesajlaşma
  • Mesaj düzenleme
  • Durum güncellemeleri

Takım çalışması adına ihtiyacınız olan herşeyi barındıran Flowdock uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemelisiniz.