Flowerpop Adventures 1.0.3 (ios)

Flowerpop Adventures

Flowerpop Adventures
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flowerpop Adventures tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Flowerpop Adventures ücretsiz olarak indirebileceğiniz minimalistik bir bulmaca oyunudur. Aslında tamamen bulmaca dinamikleri üzerine kurulu değil; bir nebze de olsa beceri oyunu dinamikleri de barındırıyor.

Flowerpop Adventures’taki amacımız kontrol ettiğimiz top vasıyasıyla fırlattığımız sincaplarla çiçekleri toplamak ve mümkün olduğunca fazla puan toplamak. Oyunda grafik kalitesi gerçeketen iyi. Özellikle 3D modellemeler oyuna genel bir kalite havası kazandırıyor. Flowerpop Adventures’ta çok sayıda benzersiz bölüm bulunuyor. Bu bölüm çeşitliliği oyuna aynı zamanda özgün ve kısa sürede monotonlaşmayan bir atmosfer kazandırıyor.

Oyunun en ilginç yanlarından bir tanesi de karakterleri dilediğimiz gibi giydirebiliyor oluşumuz. Oyunda bu konuda faydalanabileceğimiz çok sayıda alternatif var ve oyuncular bunları seçmekte tamamen özgür. Eğer hem beceri hem de bulmaca tarzı oyunların başarılı bir karışımını test etmek istiyorsanız Flowerpop Adventures’ı mutlaka denemeniz gerektiğini düşünüyorum.

YORUMLAR