Flyff Legacy 2.6.3 (ios)

Flyff Legacy

Flyff Legacy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarda oynanan Flyff Legacy mobil oyunu, sevilen PC oyununun mobil versiyonu olup anime karakterlerle açık dünyada özgürce dolaşmanızı sağlayan online rol oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Flyff Legacy mobil oyunu, bilgisayarda oynanabilen Fly for Fun (Flyff) Online oyununun mobile uyarlanmış hali olup, anime karakterlerle Flyff Online dünyasını birleştiren çekişmeli bir online rol yapma oyunudur.

Flyff Legacy mobil oyunu, geçmişte bilgisayar oyunu olarak piyasaya sürülmüştü ancak daha fazla oyuncuya ulaşmak adına oyunun mobil versiyonu da çıktı. Mobil oyun için oldukça detaylı olan ve kapsamlı haritalar barındıran oyunun açık dünyasında özgürce gezmenin ve diğer oyuncularla sürekli etkileşim içinde olmanın tadına varacaksınız.

Karşılıklı oyunlarla gerçek bir rekabet yaşayabilirsiniz. Maksimum 20’ye karşı 20 oyuncuya kadar karşılıklı savaşılabilen oyunda diğer oyuncularla ittifaklar ve düşmanlıklar kurabilirsiniz. Ayrıca diğer oyuncularla ticarete girebilir ve karşılıklı fayda elde edebilirsiniz. 7 farklı dünyanın yer aldığı oyunda karakterlerinizi kişiselleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Ayrıca evcil hayvan edinip süpürgenizle gökyüzünde süzülebilirsiniz. Tam bir özgürlük sağlayan Flyff Legacy mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.