Flyp 1.0.0 (ios)

Flyp

Flyp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Flyp, iOS cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir telefon numarası oluşturma uygulaması.

Flyp, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerine tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir çoklu telefon numarası oluşturma uygulaması olarak tanımlanabilir. Kulağa ilk başta biraz garip gelen bu tanımlama aslında uygulamanın marifetini tam olarak yansıtıyor.

Birçok kullanıcı özel ve profesyonel hayatı için ayrı hatlar kullanır. Bu yöntemle birlikte iş ve özel hayat birbirinden tamamen ayrılır ve çok daha rahat bir şekilde yönetilir. Flyp, bu çözümü ilginç bir şekilde baştan tasarlıyor ve ortaya son derece ilginç bir kullanım deneyimi çıkartıyor.

Uygulama temel olarak kullanıcılara ihtiyaç duydukları kadar telefon numarası oluşturuyor ve hizmete açıyor. Bu numaraları ailemizle, arkadaşlarımızla, iş arkadaşlarımızla, akrabalarımızla görüşmek gibi farklı hedefler doğrultusunda kullanabiliyoruz. Hatta sahip olduğumuz tüm numaralara farklı sesli mesajlar ekleyebiliyoruz.

Uygulamada alacağımız her ekstra telefon numarası için ayda 4.99 dolar ekstra ücret ödememiz gerekiyor. Bunu yıllık kotaya çevirirsek yılda 49.99 dolar ödeme yapmak yeterli oluyor. Ödemelerin hepsi iTunes hesabı üzerinden gerçekleştiriliyor.

Flyp üzerinde oluşturulan numaralar üzerinden yapılan görüşmeler esnasında kalite kaybı gibi sorunlar yaşanmıyor.

Uygulama ilginç özelliği sayesinde farklı amaçlar için ayrı numaralar kullanmak isteyen kullanıcıların mutlaka denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR