Fontli 1.7.4 (ios)

Fontli

Fontli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fontli Instagram benzeri bir tipografi paylaşım uygulamasıdır

Fontli dünya çapındaki tipografi sanatçılarını ve meraklılarını bir araya getiren bir sosyal platform olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan Fontli temel olarak yazı yazma sanatıyla uğraşıyorsanız kendi çalışmalarınızı bu sanata ilgi duyan insanlara ulaştırmanız için aracı oluyor. Benzer şekilde siz de tipografi çalışmaları üreten kullanıcıların çalışmalarına göz atabiliyorsunuz ve yeni çalışamlar üretmek için esinlenebilecek içeriklere ulaşabiliyorsunuz.

Fontli tıpkı Instagram gibi hazırlanmış bir servis. Bu servis ile paylaştığınız fotoğraflara diğer kullanıcılar göz atabiliyorlar ve beğenebiliyorlar. Diğer kullanıcılar fotoğraflarınıza yorum da bırakabiliyor. Bu sayede yeni çalışmalarınız hakkında değerlendirmeler ve fikirler alabiliyorsunuz. Siz de diğer kullanıcıların paylaştığı tipografi fotoğraflarını beğenebilir ve bu fotoğraflara yorum bırakabilirsiniz.

Fontli'de takip edeceğiniz kullanıcıları seçtikten sonra bu kullanıcıların paylaşımları Fontli giriş sayfanızda yayın akışı şeklinde alt alta sıralanıyor. Uygulama fotoğraf düzenleme seçenekleri de sunmakta.

YORUMLAR