Food Conga 1.0.3 (ios)

Food Conga

Food Conga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Food Conga, iPhone ve iPad cihazlardan oynanabilen ve tüm tehlikelere rağmen siparişinizi yerine ulaştırmaya çalışacağınız harika bir aksiyon oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Food Conga mobil oyunu, aldığı siparişi canı pahasına götürmeye çalışan bir şefi oynayacağınız keyifli bir aksiyon oyunudur.

Food Conga mobil oyununda temel amacınız aldığınız siparişi yerine ulaştırmak olacak. Suşi şefi, korsan ve hamburger ustası gibi karakter seçimlerine sahip olacağınız oyunda geniş bir harita üzerinde yeterli hareket alanını bulacaksınız. Ayrıca harita içinde sipariş için gerekli yemekleri toplamalısınız. Bir tren gibi peşinize taktığınız yemek zincirini bozmak isteyen çok düşmanınız olacak.

Food Conga mobil oyununda sağ üst köşede siparişinizi görebilirsiniz. Buna göre topladığınız ve daha toplamanız gereken yemekleri de göreceksiniz. Ayrıca yolda rastladığınız altın ve paraları da toplayarak oyun içi yükseltmeler ve yeni karakterlere sahip olabilirsiniz.

Food Conga mobil oyununda siparişi zamanında götürmek gibi bir baskınız olmayacak yani sipariş süresi dolmuyor. Ancak o kadar zorlu engeller sizi bekliyor olacak ki bir de süre limiti olması gerçekten ağır olabilirdi. Kirpiler, arabalar ve sizi takip eden ayıdan kendinizi ve siparişinizi korumalı ve işinizi sağ salim bitirmelisiniz. Keyifle oynayacağınız Food Conga mobil oyununu ücretsiz olarak AppStore’dan indirebilirsiniz.

YORUMLAR