Foosball 2.1 (ios)

Foosball

2.1
Foosball
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Foosball langırt oyunundan hoşlananların denemek isteyebileceği eğlenceli bir mobil oyun.

Foosball tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bir langırt oyunu! Arkadaş ortamlarının vazgeçilmez aktiviteleri arasında yer alan langırt artık mobil cihazlarımızda da yerini aldı. Hem iPad hem de iPhone'lar üzerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Foosball'u özellikle tablette oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyunu iki kişi oynamak mümkün. Elbette bunu tablet üzerinde gerçekleştirmek çok daha keyifli sonuçlar veriyor. Foosball'da farklı zorluk seviyeleri mevcut. Kolay, orta ve zor seviyelerinden bir tanesini seçip oyuna başlayabiliyoruz.

Gerçekçi fizik motoruyla dikkat çeken Foosball'da grafik modellemeleri de iyi tasarlanmış. Gerçeğini aratmayan bu oyunda ses efektleri de gerçekçi bir çizgide ilerliyor. Oyunu iki kişilik oynamaya karar verirseniz ekran ikiye bölünüyor ve oyuncular kendi taraflarına dönük olan ekranları kullanarak oyuncuları kontrol edebiliyor.

Eğer futbol oyunlarından ve özellikle langırttan hoşlanıyorsanız Foosball'u denemenizi tavsiye ediyorum. En büyük avantajı da ücretsiz olarak sunulması.