Football Gala Brazil

Football Gala Brazil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Gala Brazil, tüm akıllı telefon ve tabletlerle uyumlu 2014 Dünya Kupası özel uygulamasıdır.

Football Gala Brazil (Futbol Şöleni Brezilya) ile dünyanın en heyecanlı geçen turnuvası Dünya Kupası’nda olan bitenden sizi anında haberder eden, Dünya Kupası’na dair aradığınız herşeyi bulabileceğiniz bir uygulamadır. Basit ve hızlı arayüz üzerinden maç sonuçlarına, gruplara, maç takvimine, stad bilgilerine tek dokunuşla ulaşabileceğiniz bu uygulama tamamen ücretsiz.

Football Gala Brazil, 2014 Dünya Kupası için yapılmış en başarılı mobil uygulama. Hem iPhone hem de iPad üzerinden 4 yılda 1 gördüğümüz bu şöleni takip edebilmemizi sağlayan uygulamada yok yok. Canlı maç sonuçları, maç fikstürleri, gruplar, maç istatistikleri, canlı olaylar, takımların kadroları, her takımın maç takvimi, o günün maçı hakkında istatistikler, eşleşme tablosu… Tüm bu seçenekler sekmeler halinde karşınızda olduğundan istediğinize hızlıca ulaşabiiliyorsunuz. Dünya Kupası maçlarında büyük sorun olan saat farkı sorunu da bu uygulamada çözülmüş. Bulunduğunuz ülke ve saat dilimi uygulama tarafından otomatik olarak algılandığından “Maç ne zaman başlayacak?” sorusu aklınıza gelmiyor.

Eğer bu seneki Dünya Kupası’nı TV’den izlemeye vaktiniz yoksa, Football Gala Brazil sayesinde bu heyecanı akıllı telefon ve tabletinizden takip edebilirsiniz.

Football Gala Brazil Özellikleri:

  • Dünya Kupası’na katılan takımlar ve oynayacakları maçlar
  • Stadyumların adları, kapasiteleri ve oynanacak maçlar
  • Gruplar ve grup maçları ile ilgili bilgiler
  • Canlı maç skorları, istatistikler, kadrolar ve canlı olaylar
  • Maç tahminleri