Football Heroes 2015 1.6 (ios)

Football Heroes 2015

1.6
Football Heroes 2015
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Football Heroes 2015, arcade ve beceri oyunu dinamiklerini içeren eğlenceli bir futbol oyunu.

Football Heroes 2015, arcade oyun dinamikleri ve yüksek oranda içerdiği aksiyon miktarı ile rakiplerini geride bırakmayı başaran ilginç bir futbol oyunu. Retro karaktere sahip olan oyunda başarılı olabilmek için yetenek, strateji ve hızlı refleksler gerekiyor.

Amerikan futbolu heyecanını sonuna kadar yaşatan oyunda dikkatimizi çeken en önemli özellikler arasında gereksiz kurallardan arındırılmış ve tamamen keyif vermek üzerine yoğunlaşmış bir altyapıya yer veriliyor olması.

Dakikalarca kuralları öğrenmek yerine direkt olarak oyuna başlayabiliyoruz. Koşma, pas atma, takla ve çalım gibi temel hareketleri ekrana yapacağımız basit dokunuşlar ile gerçekleştirebiliyoruz. Çok zorda kaldığımız durumlarda ise bonusları ve güçlendiricileri kullanarak rakibimize üstünlük sağlayabiliyoruz.

Football Heroes 2015'te kupa modu, hızlı maç, savaş modu ve hızlı ölüm gibi farklı oyun modlarına yer veriliyor. Bu modlardan istediğinizi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Eğer tek başınıza oynamaktan sıkılırsanız WiFi veya Bluetooth üzerinden arkadaşlarınızla birlikte maçlara katılabilirsiniz.

YORUMLAR