Forces of War

Forces of War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    261

  • Üretici

    Uken Games

Forces of War'da dünya çapında savaşlara katılabiliyoruz

Forces of War savaşın tüm heyecanını bize yaşatacak olan ücretsiz bir iOS oyunudur.

Forces of War'da tanklar, uçaklar, gemiler ve piyadelerimizden oluşan birliklerimizin kontrolünü alarak dünya çapında oyunu oynayan diğer oyuncularla çarpışıp ülkemizi temsil edebilmekteyiz. Oldukça efsane savaşların yaşanabildiği savaş oyunu sıfırdan kontrolünü ele aldığımız birliklerimizi zaferler kazandıkça geliştirmemize ve gücümüzü arttırarak daha yüksek seviyeye sahip rakiplerimize diş bilememize fırsat vermekte. Bu sayede sürekli canlı kalan heyecan ile oyun bağımlılık yaratmaktadır.

20 milyondan fazla oyuncu tarafından oynanan Forces of War'ın bir online oyun olması gerçek rakiplerle karşılaşarak dünya çapında isim yapmamıza imkan veriyor. Bu amaç için özel olarak düzenlenen turnuvalara katılabiliyor ve en güçlü düşmanlarımızla karşılaşabiliyoruz. Bunun yanında birliklerimizi güçlendirebilmek için çok sayıda görevden birini tamamlayabilir ya da ödüllü etkinliklere katılabiliriz. Ayrıca limitli sayıdaki silahları takip ederek rakiplerimize karşı avantaj sağlayabiliriz.

Forces of War klanımızla iletişim kurmamızı sağlayan sohbet sistemi, uygulama için forum sayfası ve profil yorumları sayesinde sosyal açıdan da kuvvetli bir oyun olmaktadır.

YORUMLAR