Fortress: Destroyer 1.0 (ios)

Fortress: Destroyer

1.0
Fortress: Destroyer
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    45

  • Üretici

    ninja kiwi

Fortress: Destroyer güzel görünüme sahip bir mobil savaş oyunudur

Fortress: Destroyer güzel grafikleri bol aksiyonla birleştirmeyi başarabilen bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabeltlerinizde oynayabileceğiniz aksiyon RPG türünde bir savaş oyunu olan Fortress: Destroyer'da gelecekte geçen bir kaos senaryosu konu alınıyor. Oyunumuzun hikayesi küresel ısınma nedeniyle buzulların çözülmesiyle başlıyor. Buzulların çözülmesiyle oluşan dev dalgalar şehirlerin sular altında kalmasına ve ülkelerin zor duruma düşmesine neden oluyor. Ortaya çıkan bu kaosu bir fırsata dönüştürmeyi hedefleyen Blackwater adlı özel güvenlik şirketi deniz filosunu ülkelerini istila etmek çin görevlendiriyor. Biz de bu istilacı güçlere karşı kurulan ittifakta savaşan bir savaş gemisini yöneterek maceraya katılıyoruz.

Fortress: Destroyer'da bizxe kendi savaş gemimizi tasarlama imkanı veriliyor. 3 farklı savaş gemisi sınıfından birini seçtikten sonra gemimizi seçeceğimiz silahlarla ve silah modlarıyla donatıyoruz. Böylece kendi oyun tarzımızı yaratabilmekteyiz. Oyunda gemimizi izometrik kamera açısından yöneterek düşman üslerini basıyor ve açık denizde düşman gemileriyle çarpışıyoruz. Görevleri tamamladıkça ve düşmanları yok ettikçe seviye atlayabilmemiz, gemimizi ve silahlarımızı geliştirebilmemiz mümkün.

Fortress: Destroyer göze hoş görünen oyun grafiklerine ve kolay kontrollere sahip.

YORUMLAR