Fortress Fury

Fortress Fury
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fortress Fury, rakiplerimizle amansız bir kale savaşına girdiğimiz, sürükleyici bir oyun.

Fortress Fury, iPhone ve iPad sahipleri için tamamen ücretsiz olarak sunulan bir strateji oyunu. Aslında bu oyunda tamamiyle bir strateji oyunu demek hata olur çünkü içerisinde bol miktarda aksiyon öğesi barındırıyor. Oyundaki aksiyon havası dikkat çekici görseller ve animasyonlarla üst seviyeye taşınıyor.

Oyundaki temel görevimiz kendimize sağlam bir kale inşa etmek ve rakiplerimizi sahip olduğumuz silahları kullanarak yok etmek. Bu amaç doğrultusunda kullanabilecğeimiz çok sayıda silaha ve yapı malzemesine sahibiz. Kullanabileceğimiz malzemelerin her biri farklı dayanma güçlerine ve dolayısıyla farklı fiyatlara sahip. Bütçemiz doğrultusunda sağlamlıktan ödün vermeden optimum materyalleri seçmeli ve kalemizi onları kullanarak inşa etmeliyiz.

Oyunda başarılı olabilmek için rakibimizin kalesini yıkmamız ve ayakta kalmamız gerekiyor. Neyse ki rakibi yerle bir etmek ve oyun esnasında avantaj elde edebilmek için kullanabileceğimiz çok sayıda bonus ve güçlendirici mevcut.

Keyifli bir oyun deneyimi vaat eden Fortress Fury'nin uzun soluklu olacağını düşünüyorum. Siz de savaş ve strateji odaklı oyunlardan keyif alıyorsanız bu oyunu denemeniz gerek.

YORUMLAR