FotoFantasy

FotoFantasy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FotoFantasy ile sıradan fotoğrafları eğlenceli bir hale getirebilirsiniz

FotoFantasy fotoğraflarınıza eklediği eğlenceli ifadelerle fotoğraflarınıza yeni ve hoş bir görünüm kazandıran bir mobil fotoğraf efekti uygulamasıdır.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone veya iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir uygulama olan FotoFantasy sayesinde günlük hayatınızda gördüğünüz sıradan nesnelere canlılık kazandırabiliyor ve eğlenceli kareler yakalayabiliyorsunuz. Uygulama temel olarak nesnelere komik ve sevimli yüz ifadeleri eklemektedir ve böylece çizgi romanlardaki gibi eğlenceli görüntüler oluşturmaktadır. Bu iş için iPhone veya iPad'inizin kamerasını kullanarak uygulama içerisinden yeni fotoğraflar çekebileceğiniz gibi fotoğraf galerinizdeki fotoğraflardan birini seçebiliyor ve kullanabiliyorsunuz.

FotoFantasy'da 6 paket altında toplanmış çok sayıda yüz ifadesi yer alıyor. Bu ifadeleri seçtikten sonra tek dokunuşla fotoğrafınıza ekleyebiliyorsunuz. Uygulama ifadeleri yeniden boyutlandırmanıza ve döndürmenize olanak sağlıyor. Ayrıca ifadelerin rengini de kolayca değiştirebilmektesiniz.

FotoFantasy ile hazırladığınız fotoğrafları uygulama içerisinden Facebook, Twitter veya e-posta aracılığıyla paylaşabilir veya fotoğraf galerinize kaydedebilirsiniz.

YORUMLAR