Fotoristic 1.1 (ios)

Fotoristic

1.1
Fotoristic
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoristic, iPhone ve iPad'ler için tasarlanmış kullanımı basit ve güçlü araçları içerisinde barındıran bir kamera uygulamasıdır.

Fotoristic, hem iPhone hem de iPad’lerle uyumlu basit kullanımlı ancak etkili sonuçlar alabileceğiniz bir kamera ve fotoğraf düzenleme aracıdır. iOS 8 yüklü cihazınızla profesyonel görünümlü fotoğraflar elde etmenize yardımcı olan uygulamada canlı filtre uygulama, manüel odak ve poz ayarı yapma, gölge ve ışık ayarlama gibi pek çok kamera uygulamasında olmayan seçenekler bulunmakta.

Fotoristic, iOS cihazınızın varsayılan fotoğraflar uygulaması ile bütünleşik şekilde çalışan, hem çekim hem de düzenleme esnasında kullanabileceğiniz pek çok araç sunan başarılı bir kamera uygulaması.

Cihazın ön ve kamerası ile tam ekran ve kare çekimler gerçekleştirebilir, odak noktasını dilediğiniz şekilde ayarlayabilir, akıllı pozlamayı kullanarak daha iyi çekimler yapabilir, 3 ve 10 saniye süreli zamanlayıcı ile içerisinde herkesin bulunduğu fotoğrafları kolaylıkla çekebilir, çekim esnasında efekt uygulayabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğrafları profesyonel filtrelerle süsleyebilir, parlaklık – sıcaklık – kontrast – gölge ayarlamaları yapabilirsiniz. Harika görünümlü fotoğraflarınızı Instagram ve Facebook hesabınızdan paylaşabilirsiniz.

Profesyonel görünümlü fotoğraflar elde etmek için yeterli bilginiz yoksa veya ince ayarlarla uğraşmak istemiyorsanız oldukça basit kullanımlı bu kamera uygulamasını kesinlikle denemelisiniz.

YORUMLAR