FotoSwipe 1.4.2 (ios)

FotoSwipe

FotoSwipe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

FotoSwipe sayesinde parmağımızı ekranda sürükleyerek farklı cihazlar arasında fotoğraf transfer edebiliyoruz.

FotoSwipe, iPhone ve iPad cihazları üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir fotoğraf transfer etme uygulaması olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde hem iOS hem de Android cihazlara sadece saniyeler içerisinde fotoğraflar gönderebiliyoruz. Elbette uygulamanın Android versiyonu da mevcut. Sitemiz üzerinden incelemesine ve indirme bağlantısına erişim sağlayabilirsiniz.

Uygulamayı kullanabilmek için öncelikle 3G veya WiFi bağlantısına sahip olmamız gerekiyor. Özellikle yüksek boyutlu ve birden fazla fotoğraf gönderip almak istiyorsanız WiFi bağlantısını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Uygulamayı kullanmak son derece basit bir dizi işlemden geçiyor. Sadece uygulamaya girip göndermek istediğimiz fotoğrafın üzerine basılı tutup ekranın dışına doğru sürüklüyoruz. Daha sonra işlemi devam ettirerek parmağımızı fotoğrafı göndermek istediğimiz cihazın ekranına doğru kaydırıyoruz ve işlem tamamlanmış oluyor. Transfer sürecinde cihazlar bitişik olarak yan yana bulunuyorlarsa işlem çok daha keyifli bir hale geliyor.

FotoSwipe'ın en önemli özelliklerinden birisi de gönderim sürecinde fotoğraflara şifre koyabiliyor oluşumuz. Bu sayede fotoğrafları yanlış kişilere gönderme riskini sıfıra indirebiliyoruz.

Kusursuz çalışan yapısıyla beğenimizi kazanan FotoSwipe, Android ve iOS cihazlar arasında saniyeler içerisinde fotoğraf gönderip almak isteyen kullanıcıların mutlaka edinmsi gereken bir uygulama.

YORUMLAR