Fractal Combat X 1.2.4 (ios)

Fractal Combat X

Fractal Combat X
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fractal Combat X, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir uçak savaş oyunudur.

Fractal Combat X, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız iPhone, iPad ve iPod Touch üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu bir uçak savaşı oyunudur.

Oldukça heyecan verici ve yüksek tempolu bir oynanışı oyunseverlere sunan Fractal Combat X'te aksiyon bir an olsun azalmadan devam ediyor ve oyunseverleri oyuna tam anlamıyla bağlamayı başarıyor.

Konsol kalitesinde üç boyutlu etkileyici grafikleriyle de fark yaratmayı başaran Fractal Combat X, kendi sınıfındaki birçok uçak oyununa göre çok daha etkileyici grafiklere sahip.

Kullanabileceğiniz birçok farklı uçağın, uçağınız üzerinde yer verebileceğiniz birçok farklı silahın, yerine getirmeniz gereken birçok zorlu görevin, görevlerinizi yapmanıza engel olmaya çalışan düşman uçakların ve çok daha fazlasının yer aldığı Fractal Combat X, gerçekten oynanması gereken bir uçak savaşı oyunu olarak dikkat çekiyor.

Uçağınıza atlayın, zorlu görevleri yerine getirin ve rakiplerinizle it dalaşına girin. Hepsi ve çok daha fazlası Fractal Combat X'te sizleri bekliyor.

Fractal Combat X Özellikleri:

  • Heyecan verici ve yüksek tempolu oynanış
  • Etkileyici 3 boyutlu grafikler
  • Düzinelerce görev
  • Mükemmel oyun içi müzikler
  • Özelleştirilebilir kontroller
  • Google servisleri: liderler listesi, başarımlar, bulut üzerine kayıt

YORUMLAR