Frame Swagg 1.6 (ios)

Frame Swagg

1.6
Frame Swagg
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraf kolajlarınızı Frame Swagg ile iPhone ve iPad cihazlarınızda kolayca hazırlayabilirsiniz.

Frame Swagg uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca fotoğraf kolajları hazırlayabileceğiniz ve daha sonra Instagram üzerinden paylaşabileceğiniz ücretsiz ve kolay kullanılır uygulamalardan bir tanesi.

Uygulama içerisinde bulunan hazır şablonları kullanarak kolayca fotoğraflarınızı yerleştirebiliyor ve güzel sonuçlar elde edebiliyorsunuz. Kare kolajlar yerine yuvarlak kolaj çerçeveleri de kullanabilmeniz sayesinde oldukça değişik sonuçlar elde edebilirsiniz.

Toplamda 50'den fazla farklı şablon barındıran uygulama, aynı zamanda bunları çok çeşitli şekillerde konfigüre edebilmenizi de sağlıyor. Çerçeve rengi, boyutu, büyütme seçenekleri, kenar yumuşatma, sürükle bırak desteği ile resim konumu değiştirme gibi onlarca farklı opsiyon da yine uygulamanın işinizi kolaylaştırabilecek özellikleri arasında yer alıyor.

Hazırladığınız kolajlarınızı hemen arkadaşlarınızla paylaşmak için kullanabileceğiniz butonlar da uygulamada mevcut ve dilerseniz fotoğraf galerinize de kolajlarınızı kaydedebilirsiniz. Uygulamada herhangi bir reklam bulunmadığı için kullanırken rahatsızlık hissetmeniz de oldukça zor.

Reklamlı, az seçenekli ve kullanımı zor kolaj yapma uygulamalarından sıkıldıysanız kesinlikle göz atmanız gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum.

YORUMLAR