Frametastic

Frametastic
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlarınızda fotoğraflarınıza kolayca filtre, efektler ve çerçeveler eklemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Frametastic uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ve fotoğraflarınızı bir yandan çerçeveler ile süslerken bir yandan da diğer resim efektleri ile geliştirebileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Uygulamanın sahip olduğu kolaj düzenleme imkanı sayesinde kolajlarınız çerçeve ve efektlerle en beğeneceğiniz hale getirilebiliyor. İçerisinde beş farklı tema bulunmasına rağmen toplamda 44 inanılmaz efekt barındırması sayesinde her resminiz birbirinden farklı halde oluşturuluyor.

Uyguladığınız filtre ve efektlerin ardından, eğer fotoğraflarınızı dostlarınızla paylaşmak isterseniz hem posta kartı olarak gönderebilir hem de e-posta olarak paylaşabilir, dilerseniz Facebook duvarınızda paylaşabilir yahut tweet atabilirsiniz. Bunun yanında hazırladığınız bu güzel fotoğrafları hemen tweet profil fotoğrafı yapmak isterseniz de Frametastic bu olanağı sunuyor. Tumblr ve Instagram desteği ise sık sık bu servisleri kullananların hoşuna gidecektir.

Farklı cihazlara sahip olanlar uygulama içerisinden aldıkları özellikleri bu cihazlar arasında transfer etmek istediklerinde bu özelliğin ücretsiz olmasını da seveceklerdir.

YORUMLAR