Framy 1.3.3 (ios)
Framy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,119

  • Üretici

    UTW Technology Co. Ltd.

Framy uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanarak hemen kısa filmler, animasyonlar yapabilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Framy uygulaması, iPhone ve iPad sahipleri için hazırlanmış yeni ve oldukça ilgi çekici uygulamalardan bir tanesi. Zira uygulama sayesinde kolayca kendi sesinizi ve fotoğrafınızı kullanarak bir hikaye yaratabiliyor, bu hikayeyi dostlarınız ve sevdiklerinizle de paylaşabiliyorsunuz. Uygulamanın arayüzü Türkçe olarak hazırlandığı için kullanırken herhangi bir zorlukla karşılaşmanız da imkansız.

Ücretsiz olarak sunulan ve animasyonlarınızı çok hızlı bir şekilde yaratabilen uygulama, sahip olduğu animasyon şablonları ve yazı ekleme seçenekleriyle de oldukça geniş ve yaratıcı imkanlar sunabiliyor. Hazırlanan animasyonlar video dosyaları olarak kaydedilebiliyorlar ve böylece onları sonsuza kadar saklayabiliyorsunuz.

Uygulamayı kullanırken tek yapmanız gereken kendi fotoğrafınızı çekmek ve daha sonra bunu uygulamada bulunan animasyon şablonları üzerine oturtmak. Bu işlemin ardından dilerseniz sesinizi kaydedebilir ve animasyonun o anında konuşuyor görünmenizi sağlayabilirsiniz. Tabii ki altyazılar kullanmak isteyen kullanıcılar ses yerine altyazıyla da filmlerini renklendirebiliyorlar.

Hazırladığınız eğlenceli, duygusal veya komik videoları hemen diğer sosyal ağlardaki arkadaşlarınızla paylaşma imkanı da mevcut. Böylece istediğiniz kişileri paylaşımınızda etiketleyebilir ve başyapıtınızı görmelerini sağlayabilirsiniz.

Şablonlara ek olarak kullanabileceğiniz elbise ve diğer aksesuarların olması uygulamayı biraz daha renkli hale getiriyor ve standart video düzenleme uygulamalarından sıkıldıysanız denemeniz gerekenlerden birisi olduğunu söyleyebilirim.

YORUMLAR